Haber

Çinli otomobil üreticisi Jetour, Mısır’da 3 yeni SUV modelini tanıttı

HABER: Çinli otomobil üreticisi Jetour Mısır’da 3 yeni SUV modelini tanıttı

ÇEKİM LİSTESİ:

1. Çinli Jetour Automobile tarafından Mısır’ın Giza kentindeki Giza Piramitlerinde üç yeni SUV modelinin lansman töreninden çeşitli görüntüler

2. Jetour Başkan Yardımcısı ve Jetour Uluslararası Pazarlama Şirketi Genel Müdürü Chen Jiacai’nin konuşmasından çeşitli görüntüler

3. Lansman töreni ve yeni SUV modellerinin çeşitli görüntüleri

HABERİN İÇERİĞİ:

Çinli otomobil üreticileri Orta Doğu pazarında genişleme süreçlerini hızlandırırken, Çinli otomobil markası Jetour Automobile Salı günü Mısır’ın Giza kentindeki Giza Piramitleri’nde 3 yeni SUV modelini görücüye çıkardı.

Jetour’un büyük piramitler önünde “Birlikte Yolculuk” temasıyla düzenlediği lansman törenine her iki ülkeden otomobil bayileri, otomotiv uzmanları, internet fenomenleri ve medya temsilcilerinin de aralarında bulunduğu 500’den fazla konuk katıldı.

Jetour, törende arkalarındaki antik piramitlerle süper bir kontrast oluşturan ultra modern tasarımlara sahip X70Plus, X90Plus ve Dashing adlı üç SUV modelini tanıttı.

Jetour Cars Başkan Yardımcısı Ke Chuandeng, 2018 yılında kuruluşundan bu yana Jetour’un 40’tan fazla ülke ve bölgede 400’den fazla satış ve servis ağı oluşturduğunu söyledi.

Jetour Genel Müdür Yardımcısı ve Jetour Uluslararası Pazarlama Şirketi Genel Müdürü Chen Jiacai, Jetour’un Mısır’daki SUV pazarına odaklanacağını ve 2027 yılına kadar Mısır’daki otomobil pazarından %10 pay almayı hedefleyeceğini söyledi.

Çin Otomobil Üreticileri Derneği’nin son verilerine göre Çin, bu yılın ilk yarısında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 75,7’lik keskin bir artışla 2,14 milyon otomobil ihraç etti.

xinhua Haberler Ajans muhabirleri Kahire’den bildiriyor. (XHTV)

Kaynak: Xinhua / Araba

kiziltepehaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu