Yaşam

Creed Evreninde Geçen Diziler ve Animeler Gelebilir

Sylvester Stallone’un bugüne kadarki en başarılı uzun metrajlı filmlerinden biri. kayalık serisi 70’lerin sonu ve 80’lerde fırtına gibi esip, o dönemden sonra rekorlar kırdı. Serinin ruhani devamı olan Creed, Rocky Balboa’dan çok daha fazlası. Apollo Creed’in oğlu Adonis’e odaklandı.

Özellikle geçen hafta piyasaya sürülen Creed III’ün kısa sürede yakaladığı başarının ardından MGM adlı üretici şirketin ana şirketi Amazon, Creed dünyasını daha da genişletmek istediklerini ve fikir aşamasında planlar yaptıklarını açıklamıştı. .

Hatta animesi bile olabilir.

Deadline’ın haberine göre ilk haftasında 58 milyon dolar hasılat yapan Creed III, tıpkı 80’li yıllarda olduğu gibi seyirciyle buluşuyor. “Boks filmleri” sevgisini yeniden alevlendirmeyi başardı . Bu başarının üzerine Amazon, Creed evrenini daha da genişletmeyi önemli gördüklerini açıkladı. Rocky’nin düşmanı Ivan Drago ve oğlu Viktor’un hikayesi geçen ay duyurulmuştu. DragoAnimenin yanı sıra Amazon’un Creed ve Rocky evrenindeki değerli karakterleri konu alan spin-off dizileri ve animeleri düşündüğü belirtildi.

Şu an fikir aşamasında olmasına rağmen Rocky ve Creed gibi boks filmlerini seven yetişkin ve genç yetişkinlerin ilgisini çekebilecek yapımlar sunmak istediği belirtiliyor. Amazon’un bu fikre çok meraklı olduğu söyleniyor. . Hatta bazı tezlere göre şirket yetkilileri şimdiden yönetici adaylarıyla görüşerek fikirlerini sunmaya başladılar.

İddialara göre Amazon’un yeni “Creed evreni”nde sunmak istediği ilk dizi ise Adonis Creed’in kızı Amara’nın boks dünyasına girişine odaklanacak. . Amara son filminde başarılı bir boksör olabileceğini babasına ve seyirciye kanıtlamıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu