Yaşam

Depremde hayatını kaybeden Simay Atlı’nın Kim Milyoner Olmak İster’de yarıştığı ortaya çıktı!

ATV ekranlarında Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla yayınlanan ‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışmasında geçtiğimiz ocak ayında gündem yaratan genç yarışmacı Simay Atlı’nın geçtiğimiz ocak ayında depremde hayatını kaybettiği ortaya çıkmıştı.

Kahramanmaraş’ta 10 ilimizi etkileyen büyük depremde maalesef binlerce vatandaşımızı kaybettik. Yeni doğan bebeklerden yaşlılarımıza kadar birçok hayat sona erdi.

Yakından takip ettiğimiz fenomen Taha Duymaz, Türkiye’de hemen herkesin en az bir tanıdığı kişiyi kaybettiği bu depremde hayatını kaybetti.

Hayatını kaybeden bir diğer tanıdık isim ise Simay Atlı oldu. Yaklaşık bir ay önce bir televizyon maçında Simay’ı izledik.

‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışmacısı olarak karşımıza çıkan 21 yaşındaki Simay Atlı’nın annesiyle birlikte Kahramanmaraş’ta enkaz altında yaşamını yitirdiği öğrenildi.

Simay, ‘William Shakespeare’in 5 bin liraya mal olan ‘Jül Sezar’ındaki cümle hangisidir?’ de gündem oldu.

İstanbul Altınbaş Üniversitesi’nde devamsızlık nedeniyle başarısız olduğunu, bu yıl da kalmamak için okulu yarım dönem dondurduğunu söyledi.

Kazandığı ödülle babasının kredi kartı borcunu ödemek istediğini belirten Simay, sorulan soruda bağlacı bilemediği için sosyal medyada çok konuşuldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu