Yaşam

Eda Ece, Atatürk dizisini yayınlamayan Disney Plus’a tepkisiz kalmadı

Yasak Elma’da canlandırdığı Yıldız karakteriyle binlerce kişinin gönlünü fetheden oyuncu Eda Ece, Atatürk dizisinden vazgeçen Disney Plus’a tepki gösterdi.

DİZİYİ YAYINLAMAMA KARARI VERDİ

Türkiye’de geçtiğimiz yıl yayın hayatına başlayan Disney Plus platformu skandal bir karar aldı. Aras Bulut İynemli’nin başrolde yer aldığı “Atatürk” dizisini 2023 yılında yayınlayacağını daha önce duyuran Disney Plus, bu kararından vazgeçmişti. Geçtiğimiz haftalarda sürpriz bir kararla yerli içeriğini yayından kaldıran platform, ‘Atatürk’ dizisinin bu kararın dışında kaldığını söylese de bu kadar çok olmadı. Disney Plus, seyircilerin merakla beklediği Atatürk dizisini yayınlamama kararı aldı.

İLK TEPKİYİ GÖSTEREN İSİM

Disney Plus’ın bazı projelerinde yer alan birçok oyuncu skandal karara sessiz kalırken, platformun marka elçisi Ede Ece sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bulundu. Güzel oyuncu, Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğrafını paylaşarak, “Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkesin ortak sevgisi, minnet, minnet” notunu düştü.

HERKES SESSİZ

Eda Ece’yi paylaşımından dolayı takdir edenler olsa da Disney Plus ile ilgili tek kelime yorum yapmaması dikkat çekti. Disney Plus’ın yüzü haline gelen ünlülerin karara sessiz kalması birçok kullanıcı tarafından tepkiyle karşılandı.

habersincan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu