Haber

Galatasaray Şampiyonluğunu Kutladı, Fenerbahçe Taraftarları Eğlendi

Uğur Samet AVCI/ ÜSTÜN Ligin 36. haftasında şampiyonluğu ilan eden Galatasaray, ligin 37. haftasında Fenerbahçe’yi 3-0 mağlup ederek taraftarlarına büyük bir sevinç daha yaşattı. Taraftarların sokağa döküldüğü Silivri’de ilginç görüntüler ortaya çıktı. Galatasaray’ın şampiyonluk kutlamalarına katılan Fenerbahçe, doyasıya eğlendi.

2022-2023 Üstün Lig Şampiyonu Galatasaray, ligin 37. haftasında ezeli rakibi Fenerbahçe’yi 3-0 yenerek taraftarlarını sokağa çıkardı. Silivri’de şampiyonluk kutlamalarının merkezi Atatürk Meydanı oldu. Meydanda toplanan Galatasaray ve Fenerbahçe taraftarları doyasıya eğlendi. Araçları ile konvoy oluşturan taraftarlar, trafiğin durmasına neden oldu.

FENERBAHÇE TARAFTARLARI KUTLAMALARA KATILDI

Galatasaray taraftarıyla eğlenen Fenerbahçe taraftarı, Galatasaray’ın şampiyonluğunu kutladı. Fenerbahçe taraftarının sözleri ise, “Duygular çok güzel, çünkü şampiyon olamadık, duygu çok güzel, kutlama duygusu. Ama biz kardeşiz, tamamen kardeşiz, Galatasaray’ı tebrik ediyorum.” “Eze, ezeli rakibimizi yendik. Ama gördüğün gibi ebedi dostluğumuz devam ediyor” dedi.

Görüntü dökümü: ———————————–Kutlamalardan ayrıntılarRöportajlar

Genel ve ayrıntılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu