Yaşam

Gecenin Sonunda 23. Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Gecenin Sonunda Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Peride Celal’in eşi benzeri olmayan romanından uyarlanan STAR TV dizisi 23. bölümüyle dün akşam ekrana geldi. TMC Sinema ve Alim İmal imzasını taşıyan dizinin her yeni bölümünde yaşanan olaylar büyük bir merakla takip ediliyor. Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül’ü bir araya getiren dizi son derece popüler. Yeni bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Gecenin Sonunda, son bölüm tek parça tam izleme ekranı…

Gecenin Sonunda son bölümde; Şermin, Kazım’a silah çekerek Macide’yi korumak istedi ancak yanlışlıkla Cihangir’e ateş etti.

Cihangir yoğun bakımda yaşam mücadelesi verirken Şermin tutuklanarak cezaevine gönderilir.

Bu sırada Macide, Kazım’dan hamile olduğunu öğrenir.

Öte yandan Nermin’in doğumu ve Kazım’ın ona karşı tavrı, Macide’nin Kazım’dan korkmasına neden olur.

Tüm bu karmaşanın ortasında Macide, Kazım’a hamile olduğunu ve ileride karşılaşabileceği olası sorunlarla karşı karşıya olduğunu söylemeye hazır olup olmadığından emin değildir.

Gecenin Sonunda Ne Oldu?

Nejat, Kazım’ın kendisine kurduğu oyunu ortaya çıkarmak için Macide’nin karşısına çıkmış ve her şeyi tek tek anlatmıştı. Ancak Macide, Nejat yerine Kazım’a inanmayı tercih etmiştir. Nejat, Macide’nin gözünü Kazım’a açmaya kararlıdır ama kocasına güvenmeye kararlı olan Macide’yi ikna etmesi neredeyse imkansızdır. Macide, Nejat’ın durumuna anlam veremeyip onun için endişelenmeye başlarken, ona hiç beklemediği bir yerden bir darbe daha gelecek ve onu derinden sarsacaktır. Acaba Macide bu tekdüzeliğin içinden çıkabilecek ve başına gelenlere karşı ayakta durabilecek midir?

Gecenin Sonunda 23. Bölüm İzle Ekranı

GECE SONUNDA SON BÖLÜM BİR MODÜL TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu