Yaşam

Pokémon sevenler için çifte mutluluk: Ash ve Pikachu’nun özel bölümleri ve yeni animasyon dizisi

Ash ve Pikachu’nun yıllar içindeki maceralarını özel bölümlerle yayınlamaya hazırlanan Pokémon, yeni aksiyon dolu hikayelerin yer aldığı animasyon serisini de hayranlarıyla buluşturuyor.

Pokémon aksiyon dolu maceralara atılırken, serinin Japonca versiyonundaki Liko ve Roy adlı kahramanların da aralarında bulunduğu daha önce hiç görülmemiş bir hikaye ve karakterlerden oluşan yeni bir animasyon serisini hayranlarıyla buluşturuyor.

2023 ve sonrasında piyasaya sürülen bu seri, Paldea’nın ilk ortağı Pokémon Srigatito, Pokémon Scarlet, Pokémon Violet video oyunlarından Fuecoco ve Quaxly ile parlak haliyle Efsanevi Pokémon Rayquaza’yı içeriyor. Heyecan verici eğitmen savaşlarından komik Pokémon yarışmalarına kadar, Pokémon dünyasının tüm gizemlerini çözmelisiniz!

Yaklaşan animasyon dizisi, Ash Ketchum ve Pikachu’nun Pokémon World Coronation serisinde Masters Eight Tournament’ı kazandığı animasyonlu Pokémon Ultimate Journeys serisinin mevcut dönemini takip ederek başlayacak. Ash’in Pokémon Dünya Şampiyonu olarak tarihe geçtiği bu seriyi hatırlamak isteyenler için özel parçalardan oluşan bir koleksiyon olacak.

Bu özel koleksiyon, Misty ve Brock dahil olmak üzere Pokémon severlerin favori karakterlerini içerir. Ayrıca dünyanın en güçlü eğitmenleri olan Ash ve Pikachu’yu gelecekte nelerin beklediğine de tanık olmanızı sağlıyor. Özel bölümlerde Ash sadece büyük başarısını kutlamakla kalmıyor, aynı zamanda onu bu yolculukta yalnız bırakmayan tüm hayranlarına da teşekkür ediyor.

 

Pokémon’un aksiyon, macera ve dostluk delegasyonu olan yeni animasyon serisindeki tüm detayları merakla bekliyorsanız Pokémon’u sosyal medya hesaplarından takip ederek son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu