Teknoloji

UE5’te Hız: En Çok Arananların Görünümü İçin Ne Gerekir? İşte Video

 
Birçok kişi Unreal Engine 5 oyun motoruyla kaç oyunun görüneceğini merak ederken, Youtube’daki birçok içerik üreticisi de oyuncuların bu merakını gidermeye devam ediyor. İçerik üreticisi ‘NostalgiaNexus’, ünlü yarış oyunu Need for Speed: Most Wanted’ı (2005) Unreal Engine 5’e taşıdı ve sonuçları gösteren bir görsel paylaştı.
 
Oyun UE5’te çekici görünüyor
 
 
 
Motor seslerinden ışıklandırmaya kadar pek çok geliştirmenin yer aldığı görsel, yepyeni (2005) versiyona göre birçok yüksek kaliteli yansımayı da içeriyor. Bunun dışında içerik üreticisi fan yapımı görselde belirtildiği gibi PBR (Fiziksel Tabanlı Rendering) gölgelendirme sistemini kullanmamış. Bu nedenle gerçek bir remaster versiyonu bu görseldeki içerikten daha derli toplu gelebilir.
 
Yine görselde görüldüğü gibi çevredeki dokular biraz berbat duruyor. Bunun nedeni oyunun eski olması. Dokuların dışında diğer unsurlar da hayranların ilgisini çekecek çeşitlilikte karşımıza çıkıyor.
 
Öte yandan bilindiği kadarıyla NostalgiaNexus’un Need for Speed: Most Wanted’ın bu projesini yayınlamak gibi bir planı bulunmuyor. Ne yazık ki, bu demo kullanılamıyor. Ancak ilgileniyorsanız, aşağıdaki oynanış görüntülerine göz atabilirsiniz.
 
Need For Speed ​​Most Wanted 2005 – Unreal Engine 5
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu