Haber

Zafer Partisi milletvekili adayı istifa etti: Adama minnettar olamam…

Balıkesir’de birinci sıra milletvekili adayı olarak gösterilen Zafer Partisi’nin eski il başkanı Suat Aydın, adaylığından istifa etti. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Bizim derdimiz, ülkemizden doğruları söylemek ve arkadan yanlış yapanlarla yol yürümektir” ifadelerini kullandı.

AYDIN’IN AÇIKLAMASI

Aydın’ın tam açıklaması şöyle: “Hürrem Sultanlar, Pargalı İbrahimler, ailemi, çocuklarımı, işimi ihmal edenlerle, yoldan sapanlarla dolu Zafer Partisi ile başladığım Zafer Partisi’nden istifa ediyorum. vatan için yanlış ve haklı çıkış yollarından vurgunculuk ve şantiye hesapları yaptığını ve “Milletvekili adaylığımdan vazgeçiyorum. Onurlu yaşamaya ve her şeyden önce bir bozkurt gibi durmaya değer veriyorum. Acımızla ilgili gerçekleri söylemeyi ve yanlışları yapanlarla birlikte yolu yürümeyi ayıp sayıyorum. İnsanlara minnet göstermem, sözü dilden değil yürekten söylerim.”

Aydın, açıklamasının ardından Twitter hesabından yaptığı paylaşımla partisinden istifa ettiğine dair e-Devlet görüntüsü paylaştı. Aydın, yaptığı paylaşımda, “Zafer Partisi’nden anın prestijiyle istifa ettim. Balıkesir Milletvekili 1. sıra milletvekilliği adaylığından vazgeçtim” ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)

haber-tuzlukcu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu